ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 PLN WYSYŁKA GRATIS!

Płatności

/

Metody płatności w Caribela

W naszym sklepie oferujemy naszym klientom następujące formy płatności:

Szybkie płatności PayU/ Tpay/PayPal

Możesz zapłacić szybkim przelewem online. Wybierając tę metodę płatności, zostaniesz przekierowana do platformy wybranej platformy, w której wskażesz swój bank. Następnie logujesz się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej i potwierdzasz płatność.

Za pobraniem

Za zamówienie zapłacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ w razie problemów z dostawą kurier będzie się próbował z Tobą skontaktować. Ta opcja możliwa jest tylko i wyłącznie dla dostaw na terytorium Polski.

Przelew tradycyjny

Możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu internetowego lub w placówce stacjonarnej(poczta, bank itp.) Wystarczy że w tytule przelewu wpiszesz nr zamówienia Konto Bankowe: Nazwa Banku Santander Bank Polska Numer Konta: 81 1090 2428 0000 0001 5684 9047 BIC: WBKPPLPP

W przypadku przelewu tradycyjnego Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.

Karta kredytowa

Akceptujemy karty MasterCard, Visa, American Express. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek. Obsługą kart kredytowych w Caribela zajmuje się PayU ,PayPal i Tpay.

Zainspiruj się