ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 PLN WYSYŁKA GRATIS!

O Nas

/

Poznaj nas i naszą markę Caribela

Caribela
Original Ethnic Design

… doceniamy

Caribela to ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji w świecie Realizmu Magicznego Kolumbii, doceniając i szanując tradycyjne techniki przodków, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Caribela jest wynikiem głębokiej pasji do kolumbijskich rzemieślników i ich zdolności do tworzenia tych niesamowitych dzieł, gdzie moda łączy się z kulturą.

… wspieramy

To świadoma i odpowiedzialna marka, której celem jest zapewnienie korzyści kolumbijskim artystom poprzez waloryzację ich ręcznie robionych produktów ich promocję oraz sprzedaż na całym świecie.

… wierzymy

Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie możemy dodać od siebie małą ciegiełkę która przyczyni się do polepszenia warunków życiowych kobiet i ich rodzin.

Ile artystek tyle różnych torebek Wayuu…
Każda wyjątkowa, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju..

… historie pisane życiem

Za każdą mochilą Wayuu kryją się historie kolumbijskich kobiet, które swoimi rękoma i sercem tworzą dla nas te małe dzieła sztuki..

… tylko oryginalne produkty

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne i wyjątkowe torebki Mochila Wayuu wykonane w 100 % ręcznie przez indiańskie kobiety z plemienia Wayuu, kolorowe bransoletki, romantyczne hamaki w stylu Boho stworzone przez artystów z San Jacinto oraz inne akcesoria z Kolumbii i wybrzeża Karaibów.

Wybierz coś dla siebie:

To my – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Agnieszka

Inicjatorka i współzałożycielka marki Caribela. Profesjonalnie związana jest z turystyką od 2009 roku ale nigdy nie sądziła, że Kolumbia stanie się jej drugim domem. Mama dwóch dziewczynek i męża kolumbijczyka – niepoprawnego optymisty.Małymi krokaki stworzyła projekt który stał się jej pasją i codzienna pracą. Miłośniczka kolumbijskiego tinto campesino (czarnej kawy z panela), andyjskiego ajiaco oraz goracej latynoskiej salsy.

Ela

Przedsiębiorcza i nowoczesna kobieta która nie boi się wyzwań i trzyma pełną kontrolę nad waszymi zamówieniami. To ona tak pięknie pakuje wasze torebki i stara się aby każda otrzymała swoją przesyłkę jak najszybciej.

Cesar

Współzałożyciel marki Caribela. Rodowity Kolumbijczyk który połowę swojego życia spedził w Europie i jako jeden z niewielu mówi po polsku! To doświadczony ekonomista, który sprawuje pieczę nad finansami firmy a także wspiera Agnieszkę w działaniach sprzedażowych i społecznych.

Jak działa Caribela?

2016 rok

Caribela powstała w 2016 roku i swoją główną siedzibę ma na Karaibskim Wybrzeżu w Kolumbii.

Regularnie odwiedzamy naszych lokalnych artystów w regionie La Guajira i osobiście wybieramy dla was najpiękniejsze modele odkrywając jednocześnie know-how sztuki kolumbijskiej.

Kontrola jakości

Dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty przed ich wysyłką i zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół „od stóp do głów”.

Wszystkie produkty,
które znajdują się w naszym sklepie są dostępne w Polsce.

  • Nie musisz się martwić o odprawę celną i dodatkowe koszty
  • Oferujemy szybką wysyłkę kurierem
  • Wysyłka na terenie Polski powyżej 400 PLN jest ZAWSZE gratis!

Zainspiruj się